Burhaniye Mh. Kısıklı Cd. No:65 34676 Üsküdar/İstanbul
info@oncugsyo.com.tr
+90 216 556 90 00

YATIRIMLAR

Sesa Ambalaj

Özellikle gıda sektörüne yönelik olmak üzere bariyer film ve protein ürün odaklı esnek ambalaj üretimi yetkinliklerine yüksek pazar payı ile buluşturan ambalaj şirketi.

Test Genç, dinamik ve üretken’ mottosunu bir hayat tarzı haline getiren Sesa üretiminin %40’tan fazlasını ihraç ediyor; araştırma ve yeniliğe olan bağlılığı sayesinde sürdürülebilir yeni ambalaj ürünleriyle, yıllık 14.5 ton üretim kapasitesi ile büyümesine devam ediyor.


Türkiye’nin en iyi markaları, flekso ve rotogravür baskı teknikleri, çok katlı film yapıları, solventli veya solventsiz laminasyon alternatifleri, torba ya da bobin, sürdürülebilir ambalaj çözümleri, deneyimli uzman kadrosu ile Sesa'nın üretim ve hizmet kalitesini tescilliyor.


Çevreye duyarlı ambalajlar konusunda ürün yelpazesini her geçen gün genişleten Sesa, gübrelenebilir ve geri dönüştürülebilir, ürünün raf ömrünü koruyan bariyerli gıda ambalajları üretiyor. Modern makina parkı sayesinde Avrupa’daki tedarikçilerin tercih edilen markası Sesa yeni yatırımlarla beraber ihracat payını %60’a çıkarmayı hedefliyor.