Burhaniye Mh. Kısıklı Cd. No:65 34676 Üsküdar/İstanbul
info@oncugsyo.com.tr
+90 216 556 90 00

KURUMSAL

Hakkımızda

Öncü Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. (“Öncü GSYO”) olarak Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. (“Doğan Holding”) tarafından 18.12.2014 tarihinde kurulduk.

Kurulduğumuz günden bu yana, 61 yıllık tecrübesinden güç aldığımız, Doğan Holding’in değer odaklı, dünyaya karşı sorumlu ve sürdürülebilir yatırım anlayışını toplumun her kesimini kapsayan  paydaşlarımızla paylaşıyoruz.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; ticari faaliyetlerini sürdüren, ortaya koyduğu ürün/hizmetle gelir yaratan, kuvvetli bir ekiple pazar uyumunu yakalamış ve planladığı büyüme hedefi için sermaye ihtiyacı olan  kuruluşlara finansman ve know-how desteği sağlamak ve yatırım yaptığımız şirketler  ile büyümektir.

Detaylı ve uzun vadeli planlara dayanan yatırımlarımızla beraber büyümeyi ve beraber kazanmayı hedeflemekteyiz. 

MİSYONUMUZ

Misyonumuz; ülkemiz için geleceğe yatırım yapan ve büyüme potansiyeli olan girişim projelerine yatırım yapmak ve potansiyel yatırım alanlarını değerlendirerek yaratacağımız sinerji ile Doğan Holding’in öncü şirketi olmaktır. 

İyi bir gelecek için sürdürülebilirliği sonuna kadar sahiplenen ve çevresel riskleri en aza indirmek adına katma değer üreten şirketlere finansman ve know-how desteği vererek grubumuzun değer odaklı ve dünyaya pozitif etki bırakan yatırım kültürünü bütün iş alanlarına taşımayı planlıyoruz.