Burhaniye Mh. Kısıklı Cd. No:65 34676 Üsküdar/İstanbul
info@oncugsyo.com.tr
+90 216 556 90 00

YATIRIMLAR

Insider

Öngörüsel segmentasyon ve gerçek zamanlı kişiselleştirme teknolojileriyle müşteri sadakatini ve dijital büyümelerini artırmalarına yardımcı olan dijital teknoloji ve data analizi şirketi.

En prestijli Fortune 500 şirketleri, perakende, otomotiv ve dünya çapında seyahat konusunda en iyi markalardan bazıları, yapay zeka destekli kişiselleştirilmiş deneyimler sunmak için Insider'ı kullanıyor. Dünyanın önde gelen markalarının müşteri beklentilerinin ötesine geçmesine yardımcı olan Insider, UNIQLO, Singapore Airlines, Tokopedia, Virgin, New Balance, Nissan, Huawei, Samsung, Puma, Newsweek, Media Markt, AVIS, Allianz, BBVA, Dominos, McDonald’s, Avon ve CNN gibi çeşitli sektörlerde 500'den fazla işletme ile çalışıyor.


Insider, Londra, Singapur, Tokyo, Hong Kong, Seul, Sidney, Helsinki, Barselona, Dubai, Moskova, Varşova, Taipei, Jakarta, İstanbul, Kiev, Ho Chi Minh Kenti, Bangkok, Ankara ve Kuala Lumpur'da ofisleri bulunan bir teknoloji şirketi olan Insider, WIRED Magazine tarafından 2016'da Europe’s 100 Hottest Startups'undan biri olarak listelenmiş ve 2017'de Red Herring Europe 100'yı kazanmıştır. CrunchBase, kısa süre önce Insider’in kurucu ortağı ve CEO'su Hande Cilingir’i ABD dışındaki en iyi üç kadın CEO’dan biri olarak seçmiştir.